Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
29 postów 1949 komentarzy

Prawda jest gwarancją wolności

Moje komentarze

 • @ewaryst fedorowicz
  Jeśli ten serwis ma coś zrobić, to będzie tak jak w życiu. Nie będzie zawsze miło i sympatycznie. Ktoś będzie się starał to zepsuć. Natomiast jak wszyscy będą się trzymać ustalonych zasad i nie będą im puszczać nerwy, to trolle same to miejsce opuszczą.
  Trolle na N.Ekranie, co z nimi zrobić?
 • @Kacper Gizbo
  Czasami cuda się zdarzają, ale ideologiczne trolle są jak beton. Choć kropla drąży skałę.
  Trolle na N.Ekranie, co z nimi zrobić?
 • @Andy-aandy
  Fakt, moja Babcia zawsze mówiła Związek Sowiecki lub Sowieci, nigdy Radziecki. Także Babcia mówiła tak samo o Reganie. Nie mogła pojąć jak zachodni przywódcy dają się wmanewrować w swoje gierki Sowietom. Pamiętam jak mówiła: czy oni nie mają rozumu?

  Pod tym linkiem jest książka pamiątkowa, do której można się wpisywać. Twój materiał jest bardzo ciekawy, nie dopisałam wcześniej.

  Ja tylko się zastanawiam. Jest rocznica, o tym powinno być głośno, a jest cicho.
  Prezydent Reagan i jego osobista krucjata przeciwko komunizmowi
 • @autor
  Witaj, odniosę się do Twoich punktów:
  punkt 1. Według mnie, oczywiście bardzo upraszczając są dwa rodzaje trolli: płatne i ideologiczne. Płatne są jak maszyna, bo wykonują określone zadania. Ideologiczne mogą przejść na stronę światła...ale to długi proces. Troll nie chce rzeczowej dyskusji, troll ma udowodnić, że racja jest po jego stronie lub zasiać wątpliwości.

  punkt 2. Z tym punktem się zgadzam.

  punkt 3. Efekt edukacyjny, piszesz, uczenie określonego zachowania wobec trolli. Fakt, czasami potrzeba otrzeźwić postowicza. Bo trolle na tym bazują: na wzbudzaniu emocji przy pisaniu nieprawdy, oczernianiu i wtedy postowiczowi mogą puścić nerwy, co jest jak najbardziej normalną sprawą. Wtedy starszy doświadczeniem blogger będzie otrzeźwiającym mentorem.

  Pojawienie się trolli to nic innego jak sukces "NowegoEkranu". Przecież na nic znaczącego nie marnuje się energii trolla.
  Trolle na N.Ekranie, co z nimi zrobić?
 • @autor
  Witaj, bardzo dobrze, że napisałeś ten post. Uważam, że Regan nie jest właściwie doceniany u nas. Może dlatego, że mało się na jego temat pisze. Ja sama widziałam, że był dobrym prezydentem, trzymającym "twardy" kurs wobec Rosji. Najbardziej chyba jest znane jego powiedzenie o Rosji (wtedy był to Związek Radziecki), że to imperium zła. Przed paroma dniami weszłam na stronę o rocznicy 100. urodzin Ronalda Regana i tam dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nie wiedziałam. Tą stronę powinien każdy Polak przeczytać, aby dowiedzieć się ile prezydent Regan zrobił dla Polski.

  Link do tej strony:
  http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamiatkowa/przeczytaj/
  Prezydent Reagan i jego osobista krucjata przeciwko komunizmowi
 • Zadania tego zespołu
  Do zadań Zespołu należy:

  1) przeciwdziałanie przejawom ograniczania wolność słowa i swobody prezentowania opinii,

  2) promocja dialogu za pośrednictwem mediów opartego na tolerancji i szacunku, przeciwdziałanie wykorzystywaniu Internetu i mediów do prowadzenia agitacji politycznej opartej na szerzeniu nieprawdy i nienawiści,

  3) ocena faktycznych możliwości dochodzenia prawa przez osoby i podmioty pomawianie lub zniesławianie w środkach masowego przekazu i Internecie.

  4) promowanie postaw odpowiedzialnego, pozbawionego agresji, opartego na prawdzie i woli dialogu komunikowania się w Internecie i mediach,

  5) zlecenie oraz analiza opinii i ekspertyz w przedmiocie promocji swobody prezentacji odpowiedzialnych opinii za pośrednictwem mediów i Internetu,

  6) ocena stanu prawnego w kontekście relacji wolności wyrażania opinii i swobodnej możliwości zamieszczania ich na forach internetowych z możliwością ewentualnej obrony dóbr osobistych przez osoby pokrzywdzone treściami ww. publikacji,

  7) współpraca z właściwymi komisjami Sejmu i Senatu w ww. sprawach,

  8) nawiąztywanie i utrzymywanie kontaktów z instytucjami związanymi z problematyką wolnością słowa oraz nadawcami medialnymi w kraju i za granicą,

  9) przedstawianie opinii publicznej wyników prac zespołu.

  http://orka.sejm.gov.pl/opinie6.nsf/nazwa/dialogspoleczny/$file/dialogspoleczny.pdf
  Znowu cenzura

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY